MAIKONG Metatron 4025 Hunter,3d nls sub health analyzer factory

Diacom 3d NLS Cena

    

Diacom 3d NLS Cena Diacom 3d NLS Cena

 

Jaka jest historia Diacom 3d NLS?

Na początku XIX wieku rosyjski badacz W.N. Kravkov obserwował maszynerię człowieka oraz ożywiające i nieożywione odległe obiekty. Interakcje między. Pod nadzorem prof. V. Togatova, badano wpływ różnych struktur półprzewodnikowych na operatorów biologicznych (psychologicznych). Dzięki tym eksperymentom udowodniono, że ludzki mózg może zostać dotknięty w obszarze sensorycznym bez pomocy przewodów.

W wyniku tych doświadczeń, badania pól energetycznych wokół roślin i zwierząt przez rosyjskich i amerykańskich naukowców doszły do wniosku, że systemy biologiczne W otoczeniu występują bardzo słabe, charakterystyczne dla częstotliwości pola magnetyczne wiru. Pola te obserwuje się inaczej w populacjach chorych w porównaniu z osobami zdrowymi.

Baza danych zawierająca te obserwacje została opracowana w ciągu 35 lat z wykorzystaniem dziesiątek miliardów dolarów w ramach krajowego finansowania badań. Zebranie danych dotyczących płci, wieku, rasy, choroby i danych klinicznych pomogło zbudować bazę danych. Z czasem baza danych została zmodyfikowana, a w Czechosłowacji opracowano nowy system oprogramowania (Diacom oprogramowanie), które wykorzystuje tę bazę danych jako podstawę do porównań podczas testowania klientów korzystających z systemu NLS. Sprzęt uczestniczący doprowadził do rozwoju systemu Diacom 3d NLS.

Diacom 3d NLS Cena

Diacom 3d NLS Cena

Jak działa analizator zdrowia Diacom 3d NLS?

Analizator Diacom 3d NLS Health Analyzer wykorzystuje zestaw słuchawkowy do przesyłania przez błonę bębenkową fal światła sonarowego do ludzkiego mózgu. Technologia ta jest całkowicie nieinwazyjna, bezpieczna i bezbolesna. Pacjenci po prostu noszą zestaw specjalnych słuchawek z przetwornikiem i nadajnikiem, a podczas przeprowadzania testu kładą się i relaksują.

Metoda opiera się na analizie fal elektromagnetycznych pnia mózgu (podobnych do Oberona i Metatrona), która obejmuje całego pacjenta. Kompletny obraz informacyjny. Analizator wykorzystuje specjalny nadajnik do modulowania częstotliwości nośnej komunikacji komórki oraz specjalny czujnik wbudowany w zestaw słuchawkowy do uruchomienia czytnika. by odczytać własny sygnał z komórki.

Ponad 100.000 impulsów prezentowanych przez zestaw słuchawkowy w ciągu 30 minut reprezentuje ponad 500 wymienionych anatomicznych części ludzkiego ciała.

Częstotliwości sonarowe nie znajdują się w ludzkim spektrum słyszalności, więc pacjent nie może nic usłyszeć. Rezonans fal elektromagnetycznych został następnie zwrócony do komputera i porównany z obszerną bazą danych. Rezultatem jest prezentacja, która pokazuje stan narządów zarówno obecnie, jak i w przeszłości. Jest też raport przewidujący stan narządów na najbliższe 3-5 lat.

Diacom 3d NLS Cena

Diacom 3d NLS Cena

Po co ci Diacom 3d NLS?

1) Zielony test nie wyrządza żadnych szkód ciału. Bezbolesny, nieinwazyjny, nieemitujący promieniowania, łatwy w obsłudze, wszechstronny test, zrozumiały, szybszy test, przewidywalny

2) Nie tylko można zobaczyć stan zdrowia narządów wewnętrznych, ale również łatwo zrozumieć trendy zdrowotne w ciągu 3-5 lat.

3) Szybko wykrywa zmiany w tkankach ciała w 12 systemach, pozwalając na porównanie odpowiednich zakresów i wykonanie do 300 skanów z prędkością światła 100.000 punktów, aby zapewnić dokładność.

4) Szybko pomaga użytkownikom z wyprzedzeniem zrozumieć rolę poszczególnych narządów.

5) Dane z badań dotyczących skuteczności codziennej żywności lub zdrowych produktów żywnościowych.

6) Zapewnienia profesjonalnego wizerunku materiałów edukacyjnych dla osób szkolących praktyków.

7) Zapewniają podstawę do śledzenia skuteczności sprzedawanych suplementów zdrowotnych.

8) Potrafi zapewnić konsumentom spersonalizowany profesjonalny plan odzyskiwania danych medycznych.

9) Potrafi udzielić konsumentom wskazówek dotyczących codziennego zdrowego odżywiania.

Diacom 3d NLS Cena

Diacom 3d NLS Cena

Jesteśmy Mecon Metatron NLS, Irisscope, Iridoscope, Vector NLS, 8D NLS, 9D Producent NLS, Diacom 3D NLS, Maszyna do Terapii Wysokociśnieniowej, Foot Detox Machine, zapraszamy do zakupów online. 5-7 dni roboczych po zamówieniu, 100% satysfakcji lub pełny zwrot pieniędzy, top marki ddfao system kontakt natychmiast.

Diacom 3d NLS Cena

Diacom 3d nls software    

We are MAIKONG 3d nls health analyzer | 3d nls health analyzer price | Metatron 4025 Hunter | original 3d DIACOM nls|www.3d-nls-health-analyzer.com,manufacturers Unified Wholesale price.Welcome to inquiry and OEM.

Have any question, Please enter the form below and click the submit button.


*
*
*
* + * = ?
Please enter the answer to the sum & Click Submit to verify your registration.

If the submission is unsuccessful, please refresh your browser page and resubmit.


Related Items

3d nls health analyzer